Wordpress Blog Nasıl Açılır Blogdan Para Kazan

WordPress Blog Nasıl Açılır Blogdan Para Kazan

Kendime ait bir bloğum olsun fakat blog açma hakkında hiç bir fikriniz yokmu? WordPress Blog Nasıl Açılır Blogdan Para Kazanma yazımızı okuyun.

Kendime ait bir bloğum olsun fakat blog açma hakkında hiç bir fikriniz yokmu? WordPress Blog Nasıl Açılır yazımızı okuyun.İnternette kendime ait bir bloğumun olmasını istiyor ve bu blog ile iş yaparak para kazanma‘yı düşünüyor olabilirsiniz.

Bir WordPress bloğu açarak kendinize ait bir blog açmak için bu yazımızı okuduğunuz için oldukça şanslısınız.Bende 2010 yılında hiç bir bilgim olmadığı için o zamanlar bloğumu başkasına açtırmıştım.İnanın o yıllarda gerçekten zor günler geçirdim.

Blogculuk ile ilgili hiç bir bilgim ve fikrim yoktu.Her gün saatlerce bloglar ile ilgili araştırmalar yapmaktan yoruluyordum.Fakat 2010 yılından bu yana Blog nasıl açılır? blog nasıl yazılır?bir çok bilgi ve edindiğim birikimler sayesinde kendi blog ve bloglarımı açabilir duruma geldim.

İnternette bir bloğunuzun olması bizlere bir çok imkan sunmaktadır bunların başında da blog ile para kazanmak gelir.Tabi bloğunuzu hemen açarak para kazanırsınız demiyoruz.Bu zamanla olacak bir iştir.

WordPress Bloğu Neden Kurmalısınız

Bir wp bloğu kurmakta hala tereddüt içinde ve bu blog ile ne yapacağınız hakkında herhangi bir fikriniz yoksa bile bir blog ile internette neler kazanıp neleri elde edebileceğinizi şöyle ifade edeyim bir blog açarsanız para kazanırsınız.

Blog ile internetten para kazanma bir gerçek internette bir blog açarak bu bloğunla zamanla para kazanma yöntemi olarak kullanan bir çok tanıdığımız blogcular var.Hatta kimi blogcular bu işi ek gelir kazanmak için yaparken bazı blogcular ise kendi normal çalıştıkları işlerini bırakarak tam zamanlı blogu ile çalışma yaparak bir işten kazanacağı paranın iki üç katı daha fazlasını kazanmaktadır.

Blog yazarı olmak:Kendinize ait bir bloğunuzun olması sizi internette tanınır bir marka haline gelmeniz ve binlerce kişiye bloğunuza yazmış olduğunuz yazılarınız ile ulaşmanızı sağlayacaktır.Zamanla tanınır biri olduktan sonra para kazanmak için önünüzde hiç bir engel kalmayacaktır.İnternette güven ve tanınmak çok önemlidir.

Bloğunuz ile işlerinizi büyütmek:Her gün internete girip bir şeyler arıyoruz farkındaysanız büyük ve küçük şirketlerin bile bir bloğu vardır.Peki bu büyük şirketlerin blog açma sebepleri nedir?Çünkü bir ürün satıyorlar.İnternette bir Televizyon arayan biri en ucuz televizyonlar yazdığında karşısına bir çok site çıkmaktadır.

İşte Firma sahipleride ürünlerini bloglar sayesinde internette satmaya çalışıyor.İnternet ucsuz bucaksız çok büyük bir alana hitab etmekte olup,artık alışverişi evlerimizden yaparak kahvemizi yudumlarken sipariş verip evimize kadar gelmesini sağlayabiliyoruz.

Bu yazıyı okumuş olduğunuz blog da bir wordpress blogu’dur.

Bloğunuza yazı yazın:Wordpes Blogu Nası Açılır? blog açtığımızda ne yapacağız?Kendinize ait bir bloğunuzun olması için bir amacınızın olması gerekmez.Blog açma fikriniz var yazmayı paylaşmayı araştırmayı seviyor ve insanlara faydalı olabilecek bilgileriniz olduğunu düşünüyorsanız sizde bir blog açmalısınız.

İnternette açılacak bir WordPress Bloğu ile neler yapıp neleri elde edebileceğiniz anlamında oldukça fazla imkan mevcuttur.Kendinize açacağınız bir wp blog ile hem maddi hemde manevi kazançları hemde hayatınızda büyük bir değişimin olmasını blog ile keşfedebilirsiniz.

Blog açmak istiyorum ama ne yazacağımı bilmiyorum

İnternette bloğunuza yazı yazmak için ilk tavsiyemiz sevdiğiniz ve bildiğiniz konularda yazmanızdır.Bilmedğiniz bir alanda blog açarsanız bir gün tıkanabilir yazamayabilirsiniz.Bloğunuzda bütün konuları ele almayın bildiğiniz alan ve konularda başlayın.

İnternette bir wp bloğu kurmak bir maliyet gerektirir.Bu sadece wp kurulumu için değil tüm site kurulumu tasarımı ve eklentileri için ücret gerekmektedir.Fakat üzülmeyin bu maliyet öyle binlerce lirayı bulacak bir maliyet değildir.

WordPress blog nasıl açılır?ben blog kurma yada blogculuk işinden hiç bir şey anlamam neden bu blog için para vereyim ki diyebilirsiniz.İşte tüm bu soruları soracağınızı tahmin ettiğimizden bu yazıyı yazmaya karar verdik.

Bu yazımızın sonunda bir wordpress blogu açmak ne kadar basit ve kolaymış sizde anlayacaksınız.Bir blog açmak yada açtırmak için ödeyeceğiniz miktar yıllık sadece 179 tl dir.Bu 179 tl içinde videolu eğitimler ve bloğunuzun kurulumunun yapılarak size hazır olarak teslim edildiği müjdesini vermek isterim.

Blog ile Parakazanmak hakkında bilgiler altta anlatılmıştır..


Açacağınız bloğunuz ile zaten bir kaç ay sonra kazançları elde etmeye başlayınca bu vermiş olduğunuz parayı zaten çıkaracaksınız.Siz sadece yapacağınız işi belirleyin işinize kendinizi odaklayın bloğunuzun adına karar verin gerisini düşünmeyin.Hemen bir wp blog sahibi olun.

Belki ben bu parayı vermek istemiyorum kendim bir blog açmak istiyorum diyorsanız onuda düşündük.Sadece 19 tl ye wp kurs videolu eğitimler ile sıfırdan kendinize profesyonel bir wordpress bloğu kurabilirsiniz.

Kuracağınız kişisel bloğu profesyonel bir görünüme sahip olması size ait bir bloğun olması özgürce bloğu yönetmeyi bloğunuzun tasarımını istediğiniz gibi yapmak istiyorsanız

İnternette bulunan bütün siteler yıllık olarak sitelerinin internette yayınlanması alan adı yani site ismi ve bu siteyi yayınlayacak olan bir sunucu yani Hosting için ödeme yapmak zorundadırlar.

Bu wordpress bloğu için bende dahil yıllık ödeme yapmaktayım.İnternette kendinizi ifade etmek tanınır bir kişi olmak ve internet işleri yapmak için bu maliyeti yapmak zorundayız.

Ben blog işini yapabilirmiyim blog ile para kazanabilirmiyim diye düşünmeyin milyonlarca kişi yapıyorsa sizde yaparsınız.Blog ile hangi işleri yaparak para kazanacağım sorusu mutlaka yazımı okurken aklınıza gelmiştir.O yüzden bu konu hakkında yazmış olduğum önceki yazım Blog ile Para Kazanma Ayda 5 000 TL yazımı okuyun.

İster videolu eğitimler ile WordPress blog nasıl açılır izleyip uygulayıp kendi bloğunuzu kendiniz kurar ister kişisel bloğunuzun ismini belirleyip isim belirledikten bir gün sonra hazır kurulu bir bloğunuz ile hemen çalışmalara başlayıp internette ister hobi olarak bilgi birikimlerinizi bloğa döker ister bloğunuz ile internetten para kazanma yolları arasında yapabileceğiniz bir iş yada işler ile güzel paralar kazanma’nın ilk adımını atabilirsiniz.

WordPress blog açma videolu eğitimler yada wordpress blog her şeyi ile hazır kurulu hemen internette yayınlayabileceğiniz profesyonel görünümlü bloğunuza anahtar teslim sahibi olmak için wpkurs.com adresine Buradan Sayfaya Git >>

Ben de blog açma ile ilgili hiç bir şey bilmiyordum bu yararlı video eğitimleri sayesinde şimdi kendi profesyonel görünümlü bloglarımı çok kısa süre içinde açabiliyorum.

Seo uyumlu Profesyonel Temalar

Ucuz Hosting ve Domain Güzelhosting >>

Yorum Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here